Największe w północnej Polsce święto branży beauty

12–13
10.2024

Gdańsk
AMBEREXPO

Wielki festiwal dbania o siebie

Pierwsza edycja naszych targów miała miejsce w 2000 roku. Od tego czasu wydarzenie nieustannie ewoluowało wraz ze zmieniającą się definicją urody.

Dziś piękno łączymy z ideą holistycznego dobrostanu - szczęścia pochodzącego ze świadomego dbania o swoje ciało i ducha. I to właśnie tej idei dedykujemy nową, odświeżoną odsłonę URODY.

Dbajmy o siebie!
Tak było w 2022 roku

Dbajmy o

Odświeżenie formuły wydarzenia to nie tylko słowa.

Tak zmieni się URODA w 2024 roku:
Odświeżenie formuły wydarzenia to nie tylko słowa.
Tak zmieni się URODA w 2024 roku ⬇

1

Poszerzona
tematyka

W 2024 roku otwieramy wydarzenie na nowe tematy, które wpisują się w aktualną definicję urody. Poza tradycyjnymi sektorami jak fryzjerstwo czy kolorówka zapraszamy do nas także Partnerów związanych ze zdrowiem i medycyną estetyczną.

2

Festiwalowa atmosfera

Nowa edycja to przeniesienie punktu ciężkości atrakcyjności wydarzenia na ofertę rozrywkową i edukacyjną. Chcemy zapewnić gościom bagaż pozytywnych wrażeń, które zapamiętają i skojarzą z markami obecnymi na wydarzeniu.

3

Premierowy
show

Wzrost znaczenia internetowych zakupów zmniejsza atrakcyjność tradycyjnej formuły targowej opartej na biznesie tu i teraz. Dlatego w nowej odsłonie URODY chcemy wspólnie z Wystawcami kreować premierowy show, który zachęci do zakupów nie tylko w trakcie wydarzenia, ale również po nim.

Program wydarzenia

Program jest sercem nowej odsłony URODY. Chcemy stworzyć atmosferę prawdziwego święta branży beauty, z masą aktywności do wyboru w każdym momencie wizyty.
  • W halach wystawienniczych wraz z Wystawcami i Partnerami stworzymy rozrywkowy show dla fanów branży - zarówno detalistów, jak i zawodowców.
  • W Centrum Konferencyjnym przygotujemy program, który pomoże w rozwinięciu biznesu w branży beauty lub polepszeniu kompetencji zawodowych.
  • W strefie networkingu zaplanujemy integrujący program dla wystawców, przedstawicieli marek, zaproszonych influencerów, prelegentów i mediów.
Prelekcje ekspertów
Spotkania z influencerami
Premiery produktów na scenie i stoiskach
Pokazy umiejętności mistrzów
Konkursy
Pokaz mody festiwalowej
Ścieżki zwiedzania dla szkół
Warsztaty branżowe
Biletowane masterclass'y i treningi
Szkolenia marketingowe w branży beauty
Program B2B w strefie networkingu
Wieczorne spotkanie branży

Kogo spodziewamy się na miejscu?

Wydarzenie skierowane jest do entuzjastów branży beauty i firm, które ją tworzą.
Gości festiwalowych
Zaangażowanych nabywców prywatnych i zawodowców pracujących na etacie
Gości konferencyjnych
Przedstawicieli lokalnych biznesów z branży beauty oraz osób, które chcą taki biznes założyć
Gości VIP
Przedstawicieli dużych marek, ekspertów, ludzi nauki, influencerów i dziennikarzy
Uczniów i studentów
Osób aktywnie rozwijających się w branży, poszukujących stażów i zatrudnienia

Co przygotowaliśmy dla naszych Partnerów?

Oferta wystawiennicza

Stoiska wystawiennicze rozlokowane będą na dwóch halach i pogrupowane branżowo. Partnerzy będą mogli zakupić modułową powierzchnię zabudowaną w kilku konfiguracjach oraz przestrzeń w centralnych wyspach do własnej, dowolnej zabudowy.

W ramach zakupionego stoiska, Partnerzy zyskują dodatkowo podstawowy pakiet świadczeń marketingowych i pomoc w przygotowaniu jak najlepszego show dla swoich odbiorców.

Pakiety partnerskie

Pakiety partnerskie to zestawy korzyści, które pozwalają rozszerzyć swoją obecność na wydarzeniu poza ramy stoiska.

Wśród świadczeń znajdą się m.in. dodatkowe miejsca do ekspozycji materiałów Partnera - zarówno na wydarzeniu jak i w przestrzeni cyfrowej, pakiety biletów dla gości, pierwszeństwo przy wyborze miejsca stoiska czy możliwość objęcia tytułu specjalnego.

Pakiety są limitowane ilościowo - obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Tytuły specjalne

Współpracującym z URODĄ firmom i instytucjom dajemy możliwość objęcia swoim patronatem i współtworzenia wybranych stref wydarzenia, punktów programu oraz scen.

To świetna okazja dla marek, które chcą zaznaczyć swoją obecność na wydarzeniu poprzez realizację nieszablonowych akcji promocyjnych i danie konkretnej wartości odwiedzającym, wykraczającej poza standardową reklamę.

Każdy tytuł jest unikatowy, dopasowany do planów marketingowych Partnera i zarezerwowany dla jednej firmy z konkretnego katalogu branż.

Zaznacz swoją obecność na największym święcie branży beauty w północnej Polsce!

Firmy i instytucje zainteresowane współpracą lub zakupem stoiska zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przy pomocy formularza kontaktowego.
+48 723 222 074
+48 665 033 800
uroda@amberexpo.pl

Prześlij zapytanie ofertowe!