Zostań Wystawcą lub Partnerem URODY!

Zaznacz swoją obecność wśród najważniejszych marek branży beauty w trakcie jedynego takiego spotkania w północnej Polsce!

Nowa odsłona wydarzenia

Pierwsza edycja naszych targów miała miejsce w 2000 roku. Od tego czasu wydarzenie nieustannie ewoluowało wraz ze zmieniającą się definicją urody.

Dziś piękno łączymy z ideą holistycznego dobrostanu - szczęścia pochodzącego ze świadomego dbania o swoje ciało i ducha. I to właśnie tej idei dedykujemy nową, odświeżoną odsłonę URODY.

Dbajmy o

Odświeżenie formuły wydarzenia to nie tylko słowa. Oto, jak zmieni się URODA w 2024 roku ⬇

1

Zróżnicowana
tematyka

W 2024 roku otwieramy wydarzenie na nowe tematy, które wpisują się w aktualną definicję urody. Poza tradycyjnymi sektorami jak fryzjerstwo czy kolorówka zapraszamy do nas także Partnerów związanych ze zdrowiem i medycyną estetyczną.

2

Festiwalowa
atmosfera

Nowa edycja to przeniesienie punktu ciężkości atrakcyjności wydarzenia na rozrywkę i edukację. Chcemy zapewnić gościom bagaż pozytywnych wrażeń, które zapamiętają i skojarzą z markami obecnymi na wydarzeniu.

3

Doświadczenie
na żywo

Dla odbiorców marek beauty wciąż niezwykle ważne jest fizyczne doświadczenie produktu przed jego zakupem. Dlatego dajemy naszym Wystawcom rozszerzone możliwości prezentacji oferty, by wspólnie stworzyć sensoryczne show dla naszych gości.

Kogo spodziewamy się na miejscu?

Wydarzenie skierowane jest do entuzjastów branży beauty i firm, które ją tworzą. Tym pierwszym dajemy możliwość poznania świata profesjonalnego dbania o urodę, a tym drugim szansę na rozwój biznesu i własnych kompetencji.
Gości festiwalowych
Zaangażowanych nabywców prywatnych, zawodowców na etacie i właścicieli lokalnych firm usługowych z branży
Gości VIP
Przedstawicieli dużych marek, ekspertów, ludzi nauki, influencerów i dziennikarzy
Uczniów i studentów
Osób aktywnie rozwijających się w branży, poszukujących stażów i zatrudnienia

Dlaczego warto się wystawić?

Obecność mediów, influencerów i ekspertów

Obecność ważnych gości to doskonała okazja do zdobycia dodatkowej medialności i nawiąznia korzystnych współprac.

Możliwość pokazania się obok ważnych marek z branży

Dla mniejszych marek to dowód na to, że aspirują do rozwoju. Dla większych - wizerunkowa konieczność.

Dostęp do zaangażowanych nabywców na żywo

Goście URODY poszukują nowych produktów i usług. To doskonała okazja, by pozwolić im doświadczyć tych Waszej firmy.

Możliwości współpracy

Współpraca jako Wystawca

Stoiska wystawiennicze rozlokowane będą na dwóch halach i pogrupowane branżowo. Wystawcy będą mogli zakupić modułową powierzchnię zabudowaną w kilku konfiguracjach oraz przestrzeń w centralnych wyspach do własnej, dowolnej zabudowy.

Współpraca jako Partner

Pakiety partnerskie to zestawy korzyści, które pozwalają rozszerzyć swoją obecność na wydarzeniu poza ramy stoiska.

Wśród świadczeń znajdą się m.in. dodatkowe miejsca do ekspozycji materiałów Partnera - zarówno na wydarzeniu jak i w przestrzeni cyfrowej, pakiety biletów dla gości, pierwszeństwo przy wyborze miejsca stoiska czy możliwość objęcia tytułu specjalnego.

Pakiety są limitowane ilościowo oraz branżowo.

Współpraca merytoryczna

Współpracującym z URODĄ firmom i instytucjom dajemy możliwość objęcia swoim patronatem i współtworzenia wybranych stref wydarzenia, punktów programu oraz scen.

To świetna okazja dla marek, które chcą zaznaczyć swoją obecność na wydarzeniu poprzez realizację nieszablonowych akcji promocyjnych i danie konkretnej wartości odwiedzającym, wykraczającej poza standardową reklamę.

Zainteresowała Cię obecność na wydarzeniu?

Skontaktuj się z nami bezpośrednio

Organizatorem festiwalu URODA jest zespół Międzynarodowych Targów Gdańskich SA - AMBEREXPO.
+48 723 222 074
+48 665 033 800
uroda@amberexpo.pl
lub

Wyślij zapytanie ofertowe

Mówią o nas

To miejsce, łączące w jednym czasie mistrzów, ekspertów, pasjonatów z szeroko pojętej branży beauty. Miejsce bliskie mojemu sercu, które współtworzę od wielu lat, czynnie wspierając strefę fryzjerstwa męskiego. To właśnie na Targach Uroda zaprezentowaliśmy pierwszą edycja mojego autorskiego konkursu Barber War. Masa pięknych wspomnień i doświadczeń. To także jedyna w swoim rodzaju okazja, do nawiązania relacji biznesowych, poznania nowości i trendów, wymiany wiedzy. Jeśli należysz lub chcesz być częścią tego magicznego świata, nie może Cię zabraknąć. 
Wojciech Karwat
Mistrz Świata we fryzjerstwie męskim
Właściciel salonu Barber Zone
Gorąco polecam udział w wydarzeniu Uroda 2024. To wyjątkowa okazja do nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń i zapoznania się z najnowszymi trendami oraz innowacjami. W programie znajdziecie inspirujące prelekcje, warsztaty i panele dyskusyjne, które z pewnością poszerzą waszą wiedzę i umiejętności.

Jestem przekonana, że nowa Uroda 2024 to doskonałe miejsce na rozwój i promocję swojego biznesu w dynamicznie rozwijającej się branży Beauty! A wszystko to w festiwalowej atmosferze. Do zobaczenia!
Estera Gabczenko
Redaktor naczelna Zatoki Piękna
Pomorska Izba Rzemieślnicza MSP tradycyjnie już od wielu lat jest partnerem URODY, a zrzeszeni w Izbie fryzjerzy i kosmetyczki z zaangażowaniem uczestniczą w targach. Izba organizuje konkursy indywidualne i drużynowe dla uczniów - adeptów rzemiosła fryzjerskiego oraz promuje wybór ścieżki zawodowej w branży fryzjersko-kosmetycznej. Każdego roku wspólnie z zespołem AMBEREXPO prowadzimy akcję charytatywną "Czesanie za uśmiech" na rzecz podopiecznych Hospicjum Pomorze Dzieciom. URODA to przede wszystkim bogata oferta wystawców, interesujące wykłady i pokazy, mnóstwo branżowych nowinek, inspirująca wymiana doświadczeń i wiedzy, wspaniały pokaz różnorodności branży i co ważne - fantastyczna atmosfera! Zapraszamy!
Małgorzata Wokacz-Zaborowska
Pomorska Izba Rzemieślnicza MSP
Serdecznie zachęcam do odwiedzenia AMBEREXPO 12-13 października. Odbędzie się tam niesamowity festiwal URODA, na którym będzie można dowiedzieć się wszystkiego z zakresu fryzjerstwa damskiego, barberingu, kosmetologii oraz kosmetyki estetycznej. Zachęcam do skorzystania z zakupów i doradztwa profesjonalnego produktów spersonalizowanych do Waszych potrzeb. Będziemy tam z Wami!
Joanna Kuzas-Jakuszewska
Galeria Fryzur Artystycznych
Mistrz Polski, Międzynarodowy Mistrz Walii, Członek Organizacji Fryzjersko-Kosmetycznej
Międzynarodowe Targi Gdańskie – AMBEREXPO
ul. Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk
Organizatorem festiwalu URODA jest AMBEREXPO - jeden z najnowocześniejszych obiektów wystawienniczo-kongresowych w Polsce. Specjalizujemy się w organizowaniu wydarzeń o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym: targów, wystaw, kongresów, konferencji, eventów, jarmarków, imprez plenerowych.
+48 723 222 074
+48 665 033 800
uroda@amberexpo.pl
© 2024 AMBEREXPO
|
Polityka prywatności