STREFA ZATOKA PIĘKNA 2019

Zapraszamy do wyjątkowej Strefy Zatoki Piękna, organizowanej przez portal Zatoka Piękna i Esterę Gabczenko po raz pierwszy w ramach prestiżowych 22 Targów Kosmetyczno-Fryzjerskich URODA w AmberExpo w Gdańsku. Do zobaczenia już 5 i 6 października!

To tutaj w przyjemnej atmosferze porozmawiamy o zabiegach medycyny estetycznej, technologiach, ekspertach, z pomocą których można dokonać zmian dających radość, piękno, zdrowie i spełnienie.

Razem z naszymi Ekspertami będziemy przełamywać obawy przed medycyną estetyczną oraz pokażemy, że może ona pomagać nie tylko w odkrywaniu swojego piękna i zwiększaniu poczucia własnej wartości, ale także przyczyniać się do powrotu do zdrowia i sprawności fizycznej. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są bowiem dla Polek coraz bardziej dostępne, wciąż jednak wśród wielu osób pokutuje przekonanie, że skupiają się one jedynie na zmienianiu rysów twarzy i dążeniu do nienaturalnego, przerysowanego wizerunku. Tymczasem medycyna estetyczna to dziedzina, która nie tylko pozwala spełnić marzenia o pięknie, ale równie często są jedynym lub najlepszym sposobem na powrót do zdrowia i sprawności, m.in. po wypadkach, chorobach czy operacjach. O tym wszystkim opowiedzą nasi Eksperci!

Nasi pierwsi prelegenci, to wyjątkowy duet Agnieszka Kośnik-Zając i Ryszard Zając!

Agnieszka Kośnik-Zając, założycielka Instytutu Babiana, manager Chirurgii Art Vein. Z wykształcenia biotechnolog, z zamiłowania kosmetolog. Studiowała również marketing i zarządzanie. To połączenie pozwala jej nie tylko z powodzeniem prowadzić firmy, ale przede wszystkim oferować klientom sprawdzone metody pielęgnacyjne o potwierdzonej skuteczności. Na Targach Urody w Gdańsku opowie o badaniach genetycznych w branży beauty.
Ryszard Zając, specjalista chirurgii naczyniowej oraz chirurgii ogólnej. Od 25 lat prowadzi prywatną praktykę lekarską w Gdańsku ukierunkowaną przede wszystkim na leczenie choroby żylakowej kończyn dolnych. Kieruje również Oddziałem Chirurgii Naczyniowej Szpitali Pomorskich w Gdyni. Jest właścicielem marek Chirurgia Art Vein oraz Instytut Babiana. „Czy pajączek może być wierzchołkiem góry lodowej? O współpracy chirurga naczyniowego z kosmetologiem w likwidowaniu pękających naczynek. Sposobach leczenia i zabiegach” opowie na Targach Urody w Gdańsku.
Ewa Desowska, regionalny manager sprzedaży ITP S.A., kosmetolog i szkoleniowiec technik laserowych. Ukończyła Studia Podyplomowe Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Zarządzanie, Akademię Morską w Gdyni na Kierunku Manager Produktu Kosmetycznego – studia managerskie, Uniwersytet Medyczny w Poznaniu Kierunek Kosmetologia – studia licencjackie. Pasjonatka jeździectwa i podróży. Uwielbia towarzystwo, adrenalinę, aktywnie spędzany czas. Rower, spacery po górach czy sporty wodne, to właśnie jej żywioł.

Nie lubi siedzieć w miejscu, dlatego w Strefie Zatoki Piękna opowie o innowacyjnych technologiach i zabiegach estetycznych dla nowoczesnych i aktywnych kobiet! #geneo #zaffiro #endermologie #onda

Lek. med. Maria Luiza Piesiaków – LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ / DERMATOLOG w Centrum Medycznym dr Kubik. Specjalista w dziedzinie dermatologii, wenerologii oraz medycyny estetycznej. Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny), tytuł specjalisty uzyskała odbywając szkolenie specjalizacyjne w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Oprócz diagnostyki i terapii dermatologicznej w dermatologii klinicznej, z ogromną pasją realizuje się zawodowo w dermatologii estetycznej. Kwalifikacje i