Festiwal URODA » Adam Szulc

Adam Szulc

Od dziecka wiedział, że chce być fryzjerem męskim, a zawód ten to wciąż jego wielka pasja. W pracy zawsze lubił fryzury staranne, dokładne i z rockowym pazurem podpatrywane na teledyskach i koncertach wykonawców muzyki hard core, punk i pop- po prostu subkulturowe i popkulturowe. W 2000 roku został współzałożycielem swojego pierwszego zakładu fryzjerskiego, a od 2016 prowadzi Jamę. Współpracował i ciągle współpracuje ze znanymi markami fryzjerskimi. Od 2016 roku jest twarzą i pomysłodawcą swojej linii kosmetyków o nazwie STEAM PUNK. Adam Szulc jest także autorem wielu artykułów do prasy muzycznej i fryzjerskiej.

Maniak łączenia tradycji i nowoczesności w rzemiośle, ale też propagator spotykania się młodych adeptów sztuki fryzjerskiej z mistrzami i seniorami zawodu.

Branże gościa:
Fryzjerstwo
Międzynarodowe Targi Gdańskie – AMBEREXPO
ul. Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk
Organizatorem festiwalu URODA jest AMBEREXPO - jeden z najnowocześniejszych obiektów wystawienniczo-kongresowych w Polsce. Specjalizujemy się w organizowaniu wydarzeń o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym: targów, wystaw, kongresów, konferencji, eventów, jarmarków, imprez plenerowych.
+48 723 222 074
+48 665 033 800
uroda@amberexpo.pl
© 2024 AMBEREXPO
|
Polityka prywatności