O TARGACH 2019

URODA 22. Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie
5-6 października 2019 | Gdańsk, AMBEREXPO

Najnowsze trendy, innowacyjne produkty, widowiskowe pokazy z udziałem światowej sławy mistrzów sztuki fryzjerstwa i wizażu, emocjonujące konkursy, porady ekspertów i setki stoisk – 330 firm i marek wystąpiło w Gdańsku ze swoją ofertą – tak zaprezentowała się 22. edycja gdańskich Targów Kosmetycznych i Fryzjerskich URODA. Jak bardzo odpowiadała na oczekiwania zaprezentowana formuła targów świadczy frekwencja – targi odwiedziło blisko 8 tysięcy gości.

Brazylijska samba, pióra, pełne magii stroje … jak brazylijski karnawał w Rio! Imponujący pokaz udziałem finalistek Mistrzostw Wizażu i Stylizacji rozpoczął dwudniowe (5-6 października) Targi Uroda w gdańskim AMBEREXPO. I w takim klimacie inspirujących i intensywnych wydarzeń upłynęły całe targi.

Największym powodzeniem cieszyły się oczywiście stoiska wystawców podzielone na 2 główne strefy: kosmetyki i fryzjerstwo. Firmy prezentowały wiele nowości, oferowały atrakcyjne ceny, na wielu stoiskach odbywały się pokazy.

Najbardziej widowiskowe wydarzenia 22. Targów Kosmetycznych i Fryzjerskich URODA: inspirujące pokazy, prestiżowe konkursy i mistrzostwa odbywały się na czerwonym dywanie w STREFIE SHOW.  To tu swój kunszt i talent prezentowali  światowej sławy goście. Ale nie tylko czerwony dywan był miejscem niezwykłych wydarzeń.

Jak zwykle na targach URODA nie zabrakło nowości kierowanych do profesjonalistów branży kosmetycznej i fryzjerskiej. Z dużym zainteresowaniem spotkał się organizowany po raz pierwszy KONGRES KOSMETOLOGICZNY – AKADEMIA TARGÓW URODA na którym najwyższej klasy eksperci w dziedzinie kosmetologii przedstawili trendy i kierunki rozwoju kosmetyki profesjonalnej. Jedną z prelegentek była międzynarodowa ekspertka w dziedzinie kosmetologii – dr n. med. Izabela Załęska, która przedstawiła bardzo interesujący wykład na temat enzymów i ich zastosowania w nowoczesnej terapii w estetyce.  Dla profesjonalistów targi URODA były także okazją do doskonalenia swoich umiejętności i kwalifikacji z zakresu podologii podczas Konferencji i Kongresu Podologicznego. Wiele pań gromadziło się również przed sceną pokazową LOOK & LEARN, gdzie odbywały się pokazy różnorodnych zabiegów.

Drugi dzień tradycyjnie był poświęcony sztuce fryzjerskiej. Rozpoczął się HITEM DNIA – Konkursem „FAST FADE FIGHT” (z dużym rozmachem  zorganizowanym przez  Mario Mayera), czyli walką (w oktagonie!) fryzjerów na szybkość i precyzję w wykonaniu strzyżenia męskiego skin fade w czasie 15 minut! Po konkursie na scenie głównej rozpoczęły się pokazy fryzjerskie, na początek mocne uderzenie – wicemistrz świata we fryzjerstwie artystycznym Mateusz Kępka zaprezentował najnowsze trendy fryzur wieczorowych, po nim scenę opanowali barberzy z Wojciechem Karwatem – World Champion Barber oraz wicemistrzynią Europy i Eurazji Beatą Lewczuk na czele. Na zakończenie niezwykle doświadczony, międzynarodowy team Juran ART Group z Anną Zenkowską  w pokazie New Grunge zaprezentował najnowsze trendy mody młodzieżowej największych miast europejskich.

Dla żądnych konkursowych emocji przez cały dzień ponad 100 uczestników brało udział w licznych konkursach fryzjerskich .

URODA – PO  PROSTU PIĘKNE TARGI! więcej informacji: urodatargi.pl
miejsce: AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, ul. Żaglowa 11
organizator: Międzynarodowe Targi Gdańskie SA

facebook https://www.facebook.com/TargiUroda  Instagram https://www.instagram.com/targiuroda/

PARTNERZY
Pomorska Izba Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Euro Fashion, Akademia Paznokcia, Europejska Akademii Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner, Szkoła Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej Beauty Art, Barber Zone – Wojciech Karwat, Akademia Barberingu Mayer and Matykiewicz, Maarwin, Ismena.
SPONSOR GŁÓWNY HAIR DESIGNfirma JBS
FUNDATORZY NAGRÓD HAIR DESIGN: sieć sklepów Fale Loki Koki, Husion
HOTEL PARTNERSKI: Golden Tulip
PATRONAT MEDIALNY: Akademia Paznokcia, Paznokcie, Fale loki koki, Kurier Fryzjerski, Barber Expert, Ekspert Pięknych Włosów, Hair Trendy, Radio Pasja, Najwspanialsze, Najwspanialsza.pl, Kosmetologiaestetyczna.com, Kosmetykaprofesjonalna.pl, Fryzjerzy.com, Mademoiselle, Prestiż, trojmiasto.pl, Dziennik Bałtycki